پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


طراحی سایت در اصفهان - دوره آموزش طراحی سایت در اصفهان

 
آموزش طراحی سایت در اصفهان

 
 
پــازن سرویسی برای طراحی آسان انواع وب سایت ها می باشد، که استفاده کنندگان از آن هیچ دغدغه فنی جهت نگهداری، توسعه، بروز رسانی و امنیت سیستم ندارند.  پازن در سه نسخه کاربری، نمایندگی و سازمانی ارائه می گردد.
 
استفاده کنندگان نسخه های کاربری صاحبین اصناف و مشاغل مختلفی هستند که تمایل دارند برای خود یک وب سایت حرفه ای، زیبا، و کارآمد داشته باشند. که به سادگی بتوانند از آن در جهت جذب مشتریان جدید و یا کاهش هزینه های تبلیغاتی و ارتباطاتی خود استفاده کنند.
 

طراحی سایت در اصفهان:


اصفهان شهری با قابلیتها و پتانسیل های فراوان در صنعت،خدمات و دیگر شؤن کسب وکار می باشد.در شهری که تعداد فراوانی مجموعه صنعتی وجود دارد.  شغل قلمزنی یکی از مشاغل معروف در اصفهان میباشد که آثارش خواهان زیادی در داخل و خارج کشور دارد. حال یک رقابت بین افرادی که در این زمینه مشغول به

فعالیت هستند به وجود می آید.  یک سوال در ذهن همه نقش خواهد بست و آن هم این که به طور مثال اگر در شغل قلمزنی 100 نفر مشغول به کار هستند کدام افراد گوی رقابت را در بازار امروز از آن خود خواهد کرد؟

اگر این سوال را از هر فرد با تجربه ای بپرسیم به شما خواهد گفت: یک سایت مناسب در صفحه اول گوگل، تبلیغات،اعتبار بیشتر در بازار،شرکت در نمایشگاه ها حال اگر فردی شغلش قلمزنی میباشد و میخواهد که فروش و اعتبار بیشتری در اصفهان و یا حتی فراتر، در ایران بدست آورد میتواند یک سایت شخصی داشته باشد که آثارش را برای فروش در داخل و خارج از کشور  به صورت اینترنتی به فروش بگذارد. با این کار میتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد و فروش و اعتبار بیشتری کسب نماید. شرکت مهندسی سناکو با استفاده از سایت ساز و طراحی فروشگاه اینترنتی پازن قادر به طراحی و بهینه سازی سایت در زمینه های مختلف میباشد.

 در کلیه مراحل از انتخاب نام وب سایت ، طراحی و چیدمان سایت، بررسی و انتخاب ماژول ها و امکاناتی که برای سایتتان نیاز است، انتخاب کلمات کلیدی سایتتان وسایر موارد مربوطه،  ما به صورت کامل همراه شما هستیم و بهترین مشاوره ممکن که تجربه حرفه ای و تخصصی ما از سال  1388  تا به الان می باشد را

صادقانه در اختیار شما قرار خواهیم داد،
 
که انشالله:
 
. وب سایتی زیبا، کامل و حرفه ای را داشته باشید
 
. وب سایتتان بتواند بخشی از هزینه های جاری روزانه شما را کاهش دهد
 
. و از همه مهمتر با خدماتی که در زمینه سئو سایت به شما می دهیم سایتتان در دسترس تمام کسانی که در جستجوی شغل و خدمات شما در اینترنت هستند قرار بگیرد و از این طریق بتوانید مشتریان بسیار زیاد و جدیدی را داشته باشید.
نسخه های نمایندگی پازن مخصوص علاقمندانی است که می خواهند برای مشتریان خود طراحی انواع وب سایت ها را انجام دهند (بدون نیاز به دانش فنی) با درآمد مناسب و توجیه اقتصادی بالا، کلیه ابزار های مدیریتی برای نمایندگان برنامه نویسی و آماده می باشد و نمایندگان می تواند به سادگی کلیه مشتریان خود را به

صورت متمرکز مدیریت کنند.
 
نسخه های سازمانی مخصوص سازمان ها و یا شرکت هایی است که فعالیت ویا بخش های متعددی را دارا می باشند. این عزیزان می توانند برای اشخاص و یا بخش های مختلف خود وب سایت های مستقل و یا زیر مجموعه وب سایت اصلی را ایجاد و به صورت یکپارچه مدیریت کنند.

 
 
 
 
 
اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت