پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


 

8سایت واقعا مفید که اسمشان را نشنیده اید: (بخش دوم)
 

 

5. KartMe.com:(علایق خود را نشر دهید)

KartMe.com
 
 
KartMe یکی دیگراز سایت های نشر محتواست. زمانی که شما محصولی ، رستورانی ،عکسی یا سایتی راپیدا میکنید شما میتوانید آن را با سایر کاربران نشر دهید شبیه به Google Bookmarks اما با این سایت فایل های رسانه ای واقعی را پیشرفته تر و وسیع تر نشر دهید.
 
KartMe.com بر روی   Drupal اجرا میشود .که  یک سیستم مبتنی بر ماژول است برای اضافه کردن ویژگی های جدید، مانند حفاظت از رمز عبور برای قسمت های مختلف نشر شده.
 


6-Yola.com : (خیلی آسان سایت طراحی کنید)

Yola.com
 
 
یکی از رویداد های اخیر بر روی وب است که با سایت هایی مانند جوملا و دامنه های میزبان مانند godaddy یک مجموعه کامل از ابزارها را برای ایجاد یک سایت قوی ارائه میدهد.
یولا دارای ابزار های پیشرفته ای است که طراحی قالب را برای شما آسان نموده وهرکسی با Dreamweaver کار کرده باشد میتواند انجام دهد.
این سایت برروی آژاکس ساخته شده است و drag and drop editingرا نیز ساپورت میکند.
مهم ترین راه برای کسب و کار با آن یک پارچه سازی آسان آن با سایر خدمات مانند پی پال و یوتیوب است. همچنین 60000 چیز دیگر وجود دارد که شما میتوانید اضافه کنید که ما اضافه کردن همه ی آنها رو پیشنهاد نمی کنیم.
 

7-Pixorial.com :(ادیتورفیلم هایتان باشید)

Pixorial.com
 
 
هنگامی که شما می خواهید در یوتیوب فیلم بگذارید باید فیلم خوبی باشد چرا که بیننده های آن بسیار زیاد هستند .پس شما واقعا نیاز دارید که مهارت های ویرایش فیلم را یاد بگیرید (نرم افزار دسکتاپ) 
تا فیلم های خوبی درست کنید. 
 
pixorial یکی از سایت هایی است که نه تنها میزبان ویدئو های شماست بلکه دارای یک مجموعه کامل از ابزارهای ویرایش آنلاین نیز هست. همچنین بیشتر در آژاکس و فلش ساخته می شود که به شما اجازه ویرایش ویدئو را میدهد.
 
سایت قابلیت اشتراک فیلم هایتان که خودتان ویرایش میکنید را به شما می دهد. شما میتوانید از طریق ایمیل ویا حتی یک دی وی دی فیلم ها را برای دوستان و خانواده تان به اشتراک بگذارید.
 
 

8-FriendShopper.com: (چی بخرم؟)

FriendShopper.com
 
 
حداقل در دنیای واقعی ،خرید ،یک تجربه ی مشترک است . FriendShopper
 یک سایت خرید های اجتماعی است که شما  با قرار دادن یک بوک مارکت به مرورگرتان همچنین وسپس اضافه کردن آیتم های خرید همراه با یک گروه از دوستان .
 
یا اضافه کردن سایت هایی که هرکس میتواند ببیند ، می توانید آیتم های خریدی را که می خواهید بخرید را انتخاب کنید و میان هم اتاقی و دوستان و فراد متفرقه به اشتراک بگذارید و نظرشان را جویا شوید. 
 
مترجم:سید محمدمهدی سجادیان
 

تعداد بازدید مطلب : 3401
تاریخ ایجاد:1394/05/07,12:24|
فرستنده:Lyndee
نظر :
I love these aritslec. How many words can a wordsmith smith?

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت