پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


برخی از حقایق جذاب گوگل:

. گوگل برای اصلاح زمین‌های خود از بز استفاده می‌کند. بله. این یک شوخی نیست. گوگل از شرکتی به نام کالیفرنیا گریزینگ، بز اجاره می‌کند تا به زمین‌های خود سر و سامان بدهد. 200 عدد بز به فعالیت ارزشمند مدیریت چمن‌ها و علف‌ها مشغول هستند و گوگلی‌ها معتقدند که به هر حال، دیدن بز در حال چرا، جذاب‌تر از دیدن دستگاه‌های مکانیکی در حال کار است.


. تازه واردها، تابلو هستند! گوگل،‌ به کارمندان جدید و تازه وارد خود Noogler می‌گوید در حالی که به دیگر کارمندان خود Googlers میگوید.  نوگلرها، باید کلاهی سر خود بگذارند که یک پره‌ی کوچک آبی رنگ روی سر خود دارد.

 
. گوگل قرار نبود گوگل باشد. قرار بود اسم گوگل Googol باشد اما یک بار روی یک چک نامش اشتباه نوشته شد و ماجرا ادامه پیدا کرد!
 
 
. گوگل از سال 2010 به طور میانگین هر هفنه یک شرکت را خریداری کرده است.
 
مقر اصلی گوگل سرشار از دکوراسیون های عجیب و غریب مانند یک تی رکس با نام استن، یک سفینه فضایی، مجسمه اندروید و ... است.
 
. نسخه اولیه گوگل قادر بود در هر ثانیه 30 تا 50 صفحه را پردازش کند. حالا گوگل قادر به پردازش میلیون ها صفحه در هر ثانیه است.
 
. گوگل اولین بار بر روی 10 هارد دیسک 6 گیگا بایتی در حالت Lego casing ذخیره شده بود. اما حالا در ویترین دانشگاه استنفورد قرار گرفته است. طراحی Lego به توسعه دهندگان امکان میدهد به راحتی ظرفیت فضای ذخیره سازی را افزایش دهد. در حال حاضر صفحات اندیس شده بیش از 100 میلیون گیگابایت داده را تشکیل میدهند.


منبع: زومیت , آفاوامتمم
گردآورنده: سید سعید موسوی زاهد
تعداد بازدید مطلب : 11878
تاریخ ایجاد:1394/05/08,11:06|
فرستنده:سجاد
نظر :
آقای موسوی مطالب خوب شما و اقای سجادیان را دنبال میکنم متشکر بابت زحماتی که برای گرداوری و یا ترجمه این مطالب میکشید موفق و شادمان باشید

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت