پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


اینستاگرام شبکه اجتماعی که با فیسبوک  در حال رقابت است.


اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام (Instagram) یک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری تصاویر است .

کوین سیستروم بنیان‌گذار و مدیرعامل این شبکه گفت که آنچه با رویاپردازی دو دوست شروع شد اکنون تا حد یک جامعه جهانی رشد کرده است.

این روزها اینستاگرام محبوبیت خاصی در بین جوانان پیدا کرده و فیس بوک دیگر آن محبوبیت قبلی را ندارد. شبکه های اجتماعی پر طرفدار دیگری نیز مانند توییتر، فرندفید و گوگل پلاس نیز کاربران زیادی دارند اما چیزی که باعث مقبولیت بیشتر این شبکه شده، این است که علاوه بر این که هنوز فیلتر نشده ، استفاده آسان و راحت و دید بصری خوبی را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد.

این محبوبیت اینستاگرام می تواند ابزاری مفید برای برندها باشد تا بتوانند محصولات خود را معرفی کنند و حتی به فروش برسانند. با استفاده از اینستاگرام می توانید عکس بگیرید و در شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک و توئیتر به اشتراک بگذارید. گفته می شود که اینستاگرام رشدی بیشتر از فیس بوک خواهد داشت و با شیب تندی روزانه بر فالوور های آن اضافه می شود و مورد توجه ویژه و استقبال همگان قرار گرفته است ، بنابراین اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی می توانند نقش اساسی در شناساندن برند شما داشته باشند.
 
با توجه به فعال بودن و امکان دسترسی به این شبکه اجتماعی قدرتمند و پر طرفدار در ایران شاهد حضور کاربران ایرانی بسیار زیاد و همچنین شرکت ها و سازمان های ایرانی در این شبکه اجتماعی هستیم تا جایی که مشاهده می شود سازما نهای دولتی، بانک ها و مراکز درمانی و عمومی دولتی و خصوصی و همچنین افراد مشهور ایرانی بسیاری در اینستاگرام حضور دارند.

همانطور که می دانید شرکت های بزرگ تجاری همانند مایکروسافت ، به هیچ عنوان به دنبال نیازهای کاربران نمی گردند بلکه آنها نیازهای کاربران را جهت دهی می کنند ، یعنی آنها به کاربران اعلام می کنند که شما چه چیزی نیاز دارید ! شما زمانی که کمی تا حدودی برند خود را ایجاد نمودید می توانید با بیان اینستاگرام ، ولوله ای از این شبکه اجتماعی به پا کنید .

تا به حال به دلیل محبوبیت فیسبوک در ایران فکر کرده اید ؟ فقط به این دلیل بود که یک نفر از آن استفاده کرد ، آن یک نفر به دیگری گفت و همینطور به صورت ویروسی خبر وجود فیسبوک منتقل شد و امروزه یکی از بازارهای داغ میان ایرانیان است .
 

اینستاگرام در کسب و کار 

نکات طلایی استفاده از اینستاگرام در کسب و کار  باید به پروفایل های تان در شبکه های اجتماعی مانند ویترینی برای کسب و کارتان نگاه کنید. چیزی که اینستاگرام را به عنوان یک ابزار بازاریابی از دیگر شبکه های اجتماعی بهتر کرده است، امکان ایجاد تزئینات و زیبایی های بیشتر است. می توانید با قراردادن تصاویر زیبا از محصولاتتان کاربران را جذب کنید و در این تصاویر، از نورپردازی، رنگ ها و افکت هایی استفاده کنید که هرچه بیشتر به زیبایی محصول یا پیام تصویری تان بیافزاید. هرچه عکس ها، با کیفیت تر و زیباتر باشند، بهتر است.
 
جلب احساسات : یک محتوای نمایشی به گونه ای احساسات بازدید کننده را تحت تاثیر قرار می دهد که یک محتوای متنی قادر به اینکار نیست. بواسطه اپلیکشن هایی که اشتراک گذاری عکس ها و تصاویر آسان کرده , استفاده از متن دررده دوم اهمیت قرار می گیرد.
 
ایجاد صمیمیت : عکس ها جنبه خصوصی شرکت شما را نمایان می کنند. اکنون مشتریان دائم و احتمالی می توانند از طریق عکس ها و بدون ردو بدل ایمیل با پیغام های مربوطه با برند شما ارتباط برقرار کنند.
 
سرگرمی ها : در دنیای کسب و کار استفاده از اپلیکشن های اشتراک گذاری تصویر و عکس یک فرصت عالی برای شماست تا مشتریان خود را از طریق مسابقات و سایر کمپین های تصویری به روشی لذت بخش سرگرم کنید.
 

جالب است بدانید که اینستاگرام :

• فیس بوک مالک اینستاگرام است.
 
• بیش از 300 میلیون کاربر دارد ! مدیران اینستاگرام پیش‌بینی می‌کنند این شبکه درنهایت با موفقیت به یک میلیارد کاربران فعال ماهانه خواهد رسید.
 
• بیش از 200 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد !
 
• بیش از 20 میلیارد عکس در اینستاگرام قرار داده شده است !
 
• بیش از 1.6 میلیارد لایک از طرف فالور ها در اینستاگرام به صورت روزانه ثبت می شود !
 
• اینستاگرام جزء هشتمین اپلیکیشن محبوب تلفن همراه در ایالات متحده است. 
 
• پیش‌بینی می‌شود که اینستاگرام به 45.8 میلیون کاربران آمریکایی در سال 2015 و 50.6 میلیون در سال 2016 خواهد رسید.
 
• به‌طور متوسط 70 میلیون عکس از طریق این اپلیکیشن هر روز به اشتراک گذاشته می‌شود.
 
• تعامل و ارتباط در اینستاگرام 15 برابر بیش از فیسبوک است.
 
• 53 درصد از کاربران بزرگ‌سال اینترنت در رده سنی 18 تا 29 در اینستاگرام حضور دارند که این از 37 درصد سال 2013 بیشتر است.
 
• 76 درصد از نوجوانان آمریکایی از اینستاگرام استفاده می‌کنند و آن را شبکه اجتماعی موردعلاقه خود ساخته‌اند. 
 
• 49 درصد از کل کاربران اینستاگرام، هر روز از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند.
 
• 94 درصد از کاربران اینستاگرام در فیس بوک حضور دارند.
 
• نایک مشهورترین برند در اینستاگرام است.

 در اینستاگرام پازن را دنبال نمایید.


نویسنده: سید سعید موسوی زاهد
 
 
 
تعداد بازدید مطلب : 8138
تاریخ ایجاد:1394/05/13,16:31|

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت