پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


تاثیرات طراحی مناسب فروشگاه اینترنتی در تجارت الکترونیک


تاثیرات طراحی مناسب فروشگاه اینترنتی در تجارت الکترونیک (بخش دوم)


در بخش اول در مورد اهمیت استفاده از جزئیات محصولات در طراحی فروشگاه اینترنتی صحبت کردیم. در این بخش قصد داریم درباره در مورد تاثیرات مثبت یک طراحی خوب برای فروشگاه اینترنتی بحث نماییم. پس با ما همراه باشید:
 
 
سوالات متداول در مورد محصول
در نرم افزار فروشگاه خود باید قسمتی را داشته باشید که مشتریان سوالات خود را در مورد یک محصول بپرسند. چنین پرسش هایی فراتر از ویژگی های محصول است که ذکر می کنیم. این کار موفقیت زیادی در کارمان دارد. چون متوجه می شویم که مشتریان در مورد یک محصول بیشتر از چه ویژگی آن محصول سوال می پرسند و دنبال کدام ویژگی آن محصول می گردند. مثلا در پکیج آموزشی طراحی وب سایت، بیشتر افراد دنبال کدام نرم افزار طراحی وب سایت و یا زبان برنامه نویسی تحت وب می گردند.

با این کاربه راحتی می توانید یک محصول محبوب در بین مردم را پیدا نمایید و فروش بیشتری نمایید. 

 
جستجوی سریع و موثر
یکی از امکانات موثر و دوست داشتنی در هر وب سایت " جستجو " می باشد. مشتری به جای این که در هر قسمت سایت به دنبال محصول مورد نیازش بگردد با استفاده از نوار جستجو می تواند سریع به نتیجه اش برسد.
 
هر وب سایت فروشگاه اینترنتی می تواند نوار جستجو داشته باشد ولی ممکن است که کیفیت نمایش آن ها با هم متفاوت باشند. در بعضی از وب سایت ها هنگام جستجو، زمان نمایش نتیجه این قدر طول می کشد که ممکن است که مشتری سایت را ترک کند. در بعضی دیگر محصولات در تابع جستجو به طور صحیح نمایش داده نمی شوند. پس تمام دقت خود را به کار ببرید که از یک طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده نمایید که برنامه نویسی قوی برایش انجام شده باشد و یک تابع عالی جستجو داشته باشد.
 
 
جهت یابی و دسته بندی مناسب
در یک فروشگاه فیزیکی، اگر قفسه بندی محصولات درست نباشد ممکن است که مشتریان فروشگاه کاهش یابند. در فروشگاه اینترنتی نیز باید ناوبری مناسبی برای محصولاتش داشته باشد تا محصولاتش فروش بیشتری یابند.
به عنوان مثال، فروشگاه اینترنتی که محصولات طراحی وب سایت را برای فروش در سایت خود قرار داده باید این محصول را دسته بندی مناسب( قسمت برنامه نویسی با زبان های مختلف، نرم افزارهای طراحی وب سایت و ...از هم جدا شوند) نماید.

 
منبع: sav
مترجم: سید سعید موسوی زاهد

 
تعداد بازدید مطلب : 3985
تاریخ ایجاد:1394/06/08,20:59|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت