پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


تاثیرات طراحی مناسب فروشگاه اینترنتی در تجارت الکترونیک


تاثیرات طراحی مناسب فروشگاه اینترنتی در تجارت الکترونیک (بخش سوم)

 
 
راهنما محصول
راهنما کالاها می تواند به مشتریان در خرید محصولات کمک کند. با داشتن راهنما کالا شما دانش تخصصی خود را در مورد آن کالا به مشتری انتقال می دهید.با این کار مشتری متوجه می شود که شما یک خرده فروش و یا فروشنده محصولات بی کیفیت نیستید بلکه باعث حس اعتماد به نفس در مشتری ایجاد می گردد و ارتباط بیشتری با سایت برقرار می کند. راهنما کالا کمک خواهد کرد که ذهن مشتری به خرید از فروشگاه شما مشغول شود.
 
 
بررسی بازار
اگر محصول خود را طبق نیاز بازار تعریف کنید باعث می شوید که بازدیدکنندگان بیشتری سایتتان داشته باشد. در نتیجه این کار نیز برای گوگل یک امتیاز محسوب می شود چون باعث به روز رسانی سایت می شوید.
 
 
صفحه اصلی سفارشی
در نهایت، اولین چیزی که یک مشتری می بیند: صفحه اول مهم ترین قسمت سایت شما است. صفحه اصلی نشان دهنده کسب و کار شما است. پس باید در طراحی فروشگاه اینترنتی خود، از یک طراحی فوق العاده بهره ببرید. تنها با یک نگاه کاربر به صفحه اصلی یا جذب سایت می شود و یا دیگر به آن سایت برنخواهد گشت.
 
 

 
خرید و فروش آنلاین همان خرید و فروش آفلاین است. درک نیازهای مشتری و پیشنهاد محصولات مورد نیاز او مهمترین مسئله می باشد. هر یک از ویژگی های فوق که ذکر شد اگر حذف گردد باعث شکست در کسب و کار می گردد. مگر این که فروشگاه اینترنتی شما کالاهای مهمی نداشته باشد و کم هزینه نیز باشند. پس اجرا نشدن ویژگی های فوق تاثیری در فروشگاه تان ندارد. فقط مهمترین ویژگی صفحه اصلی می باشد.
 
بهترین تجربه برای این که در فروشگاه اینترنتی خود به کار ببرید، وارد سایت های فروشگاه اینترنتی بشوید و خود را به عنوان یک کاربر که می خواهد خرید کند خطاب کنید.
 
هرگز نباید در قسمت فروش محصولات از فروش های قراردادی و یا نیمه سفارشی استفاده کرد.
گزینه های بسیاری برای شما در طراحی فروشگاه اینترنتی وجود دارد که طراحی گردیده که می توانید از پلت فرم آن فروشگاه ها الگو برداری کنید. یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در دنیا آمازون می باشد که می توانید از پلت فرم آن برای شروع کسب و کار خود استفاده نمایید. ولی هیچ چیز برتر از ایده ای جدید نمی باشد. فقط با رعایت اصول و قواعد

سایت دیجی کالا نیز یکی از برترین فروشگاه های آنلاین در ایران می باشد.
 
امیدارم که این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد و بتوانید یک فروشگاه اینترنتی موفق را راه بیاندازید.
 
 
منبع: sav
مترجم: سید سعید موسوی زاهد

 

تعداد بازدید مطلب : 3872
تاریخ ایجاد:1394/06/08,21:40|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت