پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


روند طراحی وب سایت در سال 2015 (بخش دوم)

همان طور که در بخش اول خواندید در مورد روند طراحی وب سایت در سال 2015 صحبت کردیم. در این بخش نیز قصد داریم در مورد روندهای مفید دیگر که در طراحی وب سایت می تواند به ما کمک کند بحث کنیم.

6. تسلط بر یک رنگ خاص

تسلط بر یک رنگ خاص
 
در وب سایت ها تسلط بر یک رنگ خاص برای استفاده در رنگ پس زمینه، رنگ منوها، دکمه ها و ... بسیار حائز اهمیت است. رنگ خاصی که استفاده می نمایید مرتبط با لوگوی تجاری نیز باشد که در ذهن کاربر بماند.
 

7. استفاده از ویدئو در پس زمینه

استفاده از ویدئو در پس زمینه
 
استفاده از ویدئو در پس زمینه وب سایت به تصویر کشیدن احساسات و مقاصد است. این روند در سال 2014 شروع شد و در سال 2015 اوج واقعی این روند را مشاهده خواهیم کرد.
 

8. منحصر به فرد کردن کنترل منوها

منحصر به فرد کردن کنترل منوها
 
 
شروع با منوهای شناور و یا حتی استفاده از راه های خلاقانه برای پیمایش وب سایت باعث جذابیت وب سایت می گردد. استفاده از انیمیشین و فلش در سایت باعث جذابیت زیادی می گردد. ولی این کار باعث می شود که سرعت بارگذاری سایت کاهش یابد.
 

9. محتوای باارزش

هرچند این مورد سال‌هاست که استفاده می‌شود اما از سال ۲۰۱۳ تمرکز روی محتوا در طراحی و استفاده از آن به عنوان یک المان اصلی مخصوصاً در طراحی وب سایت بسیار محبوب شد.

محتوا و داستان‌ها در سال‌های اخیر بیشتر به سمت بصری شدن پیش می‌روند و همین امر محبوبیت محتوا را چندین برابر کرده است. طبق الگوریتم پنگوئن که می گوید " محتوا پادشاه است " می توان به اهمیت محتوا پی برد.
 
 
 
در طراحی وب سایت ها در سال 2015 می توان از روش های گفته شده استفاده کرد که می تواند نتیجه مطلوبی را به ارمغان بیاورد ولی این را به خاطر داشته باشید که استفاده از فلش و یا انیمیشن در سایت باعث می شود که سرعت Load سایت کاهش یابد و در سئو سایت تاثیر گذار باشد. اگر شما فکر می کنید که باید روش هایی به این فرضیات کم و یا اضافه شود حتما در قسمت نظرات بنویسید.


منبع: designmodo
مترجم: سید سعید موسوی زاهد
 
 
تعداد بازدید مطلب : 6475
تاریخ ایجاد:1394/06/09,11:37|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت