پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


6 روند طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در سال 2015


6 روند طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در سال 2015

درست مثل هر نوع دیگری از طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی نیز روندهای خاص خود  را برای طراحی وب سایت دارد. اگر شما برنامه ریزی کرده اید که وب سایت فروشگاهی خود را تغییر بدهید و یا این که می خواهید یک وب سایت طراحی نمایید بهترین زمان می باشد. چون با استفاده از روندهای طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2015 می توانید وب سایت تجارت الکترونیک خود را به یک دستگاه فروش زیبا تبدیل کنید.
 
با این روندها، وب سایت خود را برای دو تا سه سال آینده آماده کرده اید و در این مدت احتیاجی به تغییر در وب سایت تان نمی باشد. بزرگ ترین مزیت وب سایت تان این است که، نه تنها وب سایت تان زیبا و کاربر پسند است بلکه برای استفاده از تلفن همراه نیز مناسب است.
 
6 مورد از روند ها برای طراحی فروشگاه اینترنتی به همرا یک نمونه برایتان آورده ایم. پس با ما همراه باشید:
 
1. استفاده از عکس های پس زمینه در تمام صفحه
 
استفاده از عکس های پس زمینه در تمام صفحه
 
استفاده از تصاویر محصولات خوب، برای عکس های پس زمینه تمام صفحه بسیار عالی است. انتخاب بهترین عکس ها از محصولات، زیبایی و پرجنب و جوش مفهوم یک طراحی بزرگ را می رساند.
 
2. طراحی در رنگ های متنوع و تخت
 
طراحی در رنگ های متنوع و تخت
 
طراحی تخت از سال 2014 رواج یافت و هنوزم این روند ادامه دارد. طراحی تخت دارای سبک قابل توجه، ساده و روشن است. در طراحی فروشگاه اینترنتی از یک رنگ استفاده نمایید و سعی کنید از رنگ های متنوع برای جذاب کردن فروشگاه استفاده نمایید.
 
3. طراحی کارت
 
طراحی کارت
 
طراحی کارت احتمالا یکی از بزرگترین روندها در آینده می باشد. این طرح مزایای فوق العاده ای دارد. کابر دوستی بسیار عالی این طرح باعث می شود که تعداد بازدیدکنندگان افزایش یابد و تمام اطلاعات مربوطه در یک نگاه در این کارت ها قرار می گیرد. این کارت ها اساسا شامل متون کوتاه، یک تصویر یا دکمه های اشتراک گذاری، و همچنین اطلاعات مربوطه در مورد محصول است و به مشتریان در یک نگاه اگر محصول مناسب باشد کمک می کند که سریع تصمیم گیری کنند.
 
4. پیمایش صفحه و افکت های پس زمینه
 
پیمایش صفحه و افکت های پس زمینه
 
شما احتمالا به وب سایت هایی که دارای پیمایش صفحه می باشند سر زده اید. پیمایش و افکت های پس زمینه اگر به درستی اعمال شوند می توانند اثرات قابل توجهی دارند.
 
5. دکمه مینیمالیستی (شبح دکمه)
 
دکمه مینیمالیستی (شبح دکمه)
 
دکمه های شبح دکمه از سال 2014 آغاز شده و در سال 2015 بسیار استفاده می شود. این دکمه ها کاملا مناسب در طرح های مدرن است.
 
6. واکنشگرا (ریسپانسیو) کردن وب سایت برای تمام دستگاه ها
 
واکنشگرا (ریسپانسیو) کردن وب سایت برای تمام دستگاه ها
 
بیشتر مردم تمایل استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای مشاهده وب سایت ها را دارند. اگر می خواهید که در کسب و کارتان موفق باشید، حتما باید وب سایت تان واکنشگرا باشد و بهینه سازی شده باشد. اگر در مورد وب سایت های واکنشگرا یا ریسپانسیو اطلاعاتی ندارید می توانید به مطالب "ریسپانسیو کردن صفحات وب به چه معناست؟"  مراجعه کنید.
 
صاحبان فروشگاه می توانند با یک طراحی ساده برای فروشگاه اینترنتی خود می توانند سایتی طراحی نمایند که در ذهن بازدیدکنندگان خواهد ماند. امیدوارم این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.
 
منبع: noupe
مترجم: سید سعید موسوی زاهد
 
تعداد بازدید مطلب : 3021
تاریخ ایجاد:1394/06/23,17:46|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت