پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


طراحی فروشگاه اینترنتی


طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟

به احتمال زیاد شما نیز وقتی می خواهید در مورد محصول و کالایی تحقیق کنید اول به سراغ اینترنت می روید. این روزها اکثر مردم به خاطر مشغله زیاد برای خرید به مکان های حضوری مراجعه نمی کنند و سعی می کنند از طریق اینترنت کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند.
 
طراحی فروشگاه اینترنتی برای صاحبان مشاغل و فروشندگان، جز مهمترین و حیاتی ترین مسائل در بازار امروزه می باشد. صاحبان مشاغل با طراحی فروشگاهی اینترنتی و داشتن آن، می توانند سهم بیشتری از بازار را در حیطه خود بگیرند.
 
از جمله مزیت های فروشگاه اینترنتی، 24 ساعته و بدون محدودیت مکانی آن می باشد.
 
فروشگاه های اینترنتی چه ویژگی هایی دارند؟
نمایش محصول، سیستم جستجو و سبد خرید محصولات در یک فروشگاه اینترنتی از ویژگی های عمومی وب سایت می باشد. 
برای این که در وب سایت فروشگاه کاربران و مشتریان را نگه دارید از سیستم نمایش محصولات به صورت جذاب استفاده نمایید. البته داشتن سیستم خرید جامع و روان نیز در نگه داشتن مشتریان بسیار تاثیر گذار است.
 
طراحی فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای باشد که برای موتورهای جستجو بهینه باشد. استاندارد بودن وب سایت فروشگاه براساس سئو باعث می شود که ترافیک سایت افزایش پیدا کند. سپس با جذاب کردن وب سایت و امکانات بسیار می توان کاربر را در وب سایت نگه داشت. همچنین می توانید از مقاله ای که در مورد روندهای طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2015 در سایت قرار دارد برای طراحی فروشگاه خود استفاده نمایید.
 
برخی دیگر از امکاناتی که در طراحی فروشگاه اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد:
نمایش محصولات مشابه، دسته بندی کامل محصولات، امکان مقایسه محصولات، نمایش سوالات متداول و ...
 
هدف از داشتن فروشگاه اینترنتی چیست؟
تجارت الکترونیک یکی از بزرگترین راه حل ها برای تمامی مشاغل می باشد که می توانند در زمینه های مختلف یا زمینه شغلی خود یک فروشگاه اینترنتی راه بیاندازند. راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بسیار کم هزینه تر از یک فروشگاه فیزیکی است. تنها هزینه فروشگاه اینترنتی داشتن یک وب سایت قدرتمند با یک طراحی حرفه ای می باشد.
 
اگر در یک وب سایت فروشگاهی هدف تنها نمایش محصولات و خرید باشد، در این صورت این وب سایت با شکست روبرو می شود. ولی اگر هدف، آوردن کاربران و مشتریان به فروشگاه اینترنتی و سپس نمایش محصولات برای آن ها و فروش به بازدیدکنندگان باشد، فروشگاه اینترنتی موفقی خواهد شد.
 
نتیجه اینکه باید هدف اصلی در طراحی فروشگاه اینترنتی بدست آوردن بازاریابی اینترنتی و فروش محصولات فروشگاه از طریق بازاریابی اینترنت از جمله گوگل که برای گوگل باید سئو سایت انجام شود. از دیگر راه های بازاریابی اینترنتی شبکه های اجتماعی و بنرهای تبلیغاتی است.

طراحی فروشگاه اینترنتی از جمله تخصص های شرکت مهندسی سناکو می باشد که سیستم سایت ساز پازن این کار را انجام می دهد.

نویسنده: سید سعید موسوی زاهد
 
تعداد بازدید مطلب : 6072
تاریخ ایجاد:1394/06/23,17:49|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت