پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


 
سایت ساز

در بخش قبل به موضوع سئو سایت ساز پرداخته شد.
در این بخش به بررسی موضوع افزایش بازدید و مدیریت آن می پردازیم.

یک دسته از ابزارهای رایگان که شرکت های سایت ساز ارائه می دهند ، ابزار تعداد بازدیدکننده های وب سایت است.این ابزار می تواند در بهینه سازی و جذب مشتری وب سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد.
یکی از بهترین و شناخته شده ترین ارائه دهنده این ابزار ، شرکت گوگل است . شما می توانید مدیریت سایت را به آدرس google.com/webmasters معرفی کنید. همچنین می توانید از آدرس google.com/webmasters/tools این ابزارها را جستجو نمایید.

برای تنظیم موارد بالا ، دستورالعمل های گوگل را برای آپلود وب سایت خود دنبال کنید . پس از اینکه این کار را انجام دادید ، از چند ناحیه از وب مستر گوگل بازدید کنید.
در قسمت statistics بر روی top serach queries کلیک نمایید. این قسمت به شما دو چیز را نشان می دهد : 1- میزان جستجوی کلمات هدایت شده به وب سایت شما 2- منطقه سکونت بازدید کننده.

اگر عبارت جستجو در سطح اول و دوم لیست قرار داشت ، به معنی طرفداری زیاد نیست. افزایش رتبه بستگی به تعداد کلیک بازدیدکنندگان دارد.

به منظور بهبود عملکرد سایت خود در مدتی اندک ، باید همانند یک خیاط ، عبارات وب سایت خود را متناسب با نوع عملکرد ، دسته بندی کنید. برای مثال ، قرار دادن لینک جستجوی یک عبارت طولانی و یا خیلی تخصصی در وب سایتتان ، در ارتقای رتبه هیچ نقشی نخواهد داشت چون تعداد خیلی کمی روی آن کلیک می کنند.پس برای توصیف عملکرد خود و یا وب سایت ، از عبارات ساده و کوتاه و در عین حال جذاب استفاده کنید.

شما می توانید یکی دیگر از ویژگی های مفید از ابزار وب مستر در قسمت links پیدا کنید. برای مشاهده لیست سایتهایی که به سایت شما لینک داده اند ، بر روی صفحه pages with external links کلیک کنید. این قابلیت به شما یک دید از نگرش دیگران نسبت به سایت شما ارائه می دهد.
برای مثال اگر در نوار وب سایت شما ، یک هتل پیشنهاد شده بود ، وب سایت شما نیز در نوار آن وب سایت نیز پیشنهاد شده و این یک رابطه متقابل است.

در این بخش و 10 بخش گذشته به تفضیل موضوع راهکارهای سایت سازها و سایت سازی  ، بررسی شد.

از اینکه ما راهمراهی نمودید سپاسگذاریم.

منبع : www.wsj.com

مترجم و نویسنده : بهنام ماضی 
تعداد بازدید مطلب : 6030
تاریخ ایجاد:1394/06/24,12:23|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت