پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


سئو سایت


20 درسی که من از سئو گرفته ام - بخش اول

 
پس از ده سال فعالیت در زمینه SEO برخی درس ها آموخته ام که می خواهم آن ها را برای شما قرار دهم تا از آن ها استفاده نمایید.
 
1. هیچ تضمینی برای پروژه های سئو وجود ندارد
اولین و مهمترین چیز در انجام پروژه های سئو این است که هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد که حتما در صفحه اول موتورهای جستجو قرار گیرد. شما قرار گیری وب سایت های مشتریان خود را در موقعیت های بالای به هیچ عنوان تضمین نکنید، به خصوص در طول زمان. دلایل زیادی برای این گفته وجود دارد. مواردی از قبیل تغییر الگوریتم های موتورهای جستجو، حمله رقبا و یا این که مطالب وب سایت قدیمی می شود و وب سایت به روز رسانی نمی گردد. به خاطر همین است که می گویم هرگز نمی توانید رتبه بندی را تضمین کنید.
 
2. نیاز به صبر و شکیبایی فراوان برای رسیدن به نتیجه
مهمترین درس  SEO ، داشتن صبر و شکیبایی بسیار در کار و انجام کار سخت می باشد تا به نتیجه مطلوب خود دست یابید. هرچند انجام این کار به زمان بسیار نیاز دارد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
 
3. ساخت بک لینک در وب سایت ها به صورت آهسته
بک لینک، ممکن است ستون فقرات وب سایت برای موفقیت در وب سایت ها باشد و شما بخواهید خیلی سریع به ساخت بک لینک اقدام کنید که این کمکی نمی کند. همان طور که اشاره کردم شما نیاز به مقداری از صبر و زمان دارید. پس این امر ساخت بک لینک ها را بهتر است با سرعت ثابت و کم انجام دهید به جای عجله کردن در آخر کار.
 
4. ارزش ساخت یک بک لینک با کیفیت، بیش از 100 تا بک لینک پیش فرض است
یکی دیگر از درس های ارزشمند، ساخت بک لینک با کیفیت از یک منبع معتبر با رتبه عالی وب سایت می باشد که ارزش آن از 100 تا پیوند پیش فرض بیشتر است. قبل از به روزرسانی پاندا این امر حقیقت داشت ولی پس از به روزرسانی آن بک لینک های پیش فرض، ارزش ندارند.

5. رتبه بندی خوب برای یک وب سایت یا محصول که خدمات خوبی ندارد، بی فایده است
سئو سایت، جادوگری نیست و استفاده از تکنیک های کلاه سیاه باید اجتناب کرد. شما می توانید سئو سایت یک محصول یا شرکتی را بر عهده بگیرید که خدمات خوبی ندارد، پس در نتیجه قرارگیری آن در رتبه خوب موتورهای جستجو زمان زیادی نمی گیرد و رتبه اش نزول پیدا می کند.
 
6. محتوا پادشاه است
این گفته همیشه تکرار شده است و بسیار هم درست می باشد. اگر محتوای وب سایت شما خوب نیست، این را بدانید که فقط وقت تلف کرده اید. برای سئو سایت نیز باعث می شود  Bounce Rate  سایت افزایش یابد و در نتیجه در مقابل مطالب بی کیفیت، تعداد کاربران سایت کاهش یابند.
 
منبع:  webconfs
مترجم: سید سعید موسوی زاهد 
 
تعداد بازدید مطلب : 2792
تاریخ ایجاد:1394/07/07,22:48|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت