پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


سئو سایت


چگونه سئو (SEO)  را به مشتریان خود توضیح دهیم؟ (بخش سوم)

روش 3 از 3: استفاده ازشباهت کتابخانه با SEO


1. استفاده از تشبیه کتابخانه

یک راه عالی برای کمک کردن به مفهوم خاصی استفاده از شباهت ها می باشد. یکی از شباهت های محبوب برای مقایسه SEO با  کتابخانه است که اکثر مردم با کار کتابخانه آشنا هستند.  کودکان و نوجوانان اغلب برای استفاده از کتابخانه برای به دست آوردن منابع و اطلاعات برای پروژه های مدرسه و گزارش خود مراجعه می کنند.

 

2. نگه داشتن مشتری داخل وب سایت و مشغول کردن او.

استفاده از مشتری و خود شما و یا وب سایت خود را در مقایسه با کتابخانه برای اتصالات و نگه داشتن مشتری بسیار مناسب است. همچنین با درگیر نگه داشتن او نیز کمک خواهید کرد.

 

3.  یک وب سایت را با یک کتاب مقایسه کنید.

یک وب سایت همانند یک کتاب دارای مشخصاتی می باشد. به طور مثال یک وب سایت از نام وب سایت، عنوان و ... تشکیل می شود که کتاب نیز به همین  صورت می باشد.

 

4. مقایسه پیداکردن یک وب سایت نسبت به پیداکردن یک کتاب است.

دو راه برای پیداکردن وب سایت مشتری وجود دارد. یکی با تایپ کردن آدرس سایت در نوار آدرس مرورگر به طور مستقیم و دوم این که کلمات کلیدی را در یک موتور جستجو معتبر همانند گوگل تایپ کنید. این دو راه نیز شباهت با پیداکردن کتاب در یک کتابخانه دارد. یکی پیدا کردن کتاب در قفسه کتاب ها، دوم این که در کامپیوتر کتابخانه کلمات کلیدی کتاب را تایپ نماید.

 

5. مقایسه یک کتاب از دست رفته با یک وب سایت.

اگر یک کتاب به درستی در طبقه بندی کتابخانه قرار نگرفته باشد، پس هیچ کس قادر نخواهد بود آن کتاب را پیدا کند. به طور مشابه پیداکردن یک وب سایت مشتری مگر این که بر روی سئو سایت کار شده باشد با کلمات کلیدی که بر روی آن کار شده در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده خواهد شد.

 

6. لینک دادن به وب سایت همانند  بررسی خوب کتاب است.

یکی از دلایلی که یک کتاب را انتخاب می کنید، این است که آن کتاب از همه نظر خوب می باشد و در ردیف جلوی کتابخانه قرار گرفته است. به طور مشابه وب سایت هایی که بک لینک های معتبر بیشتری داشته باشند این است که بیشتر احتمال دارد که یک موتور جستجو آن را به عنوان یک منبع معتبر بشناسد و آن را در نتایج بالای جستجو نمایش دهد.

 
منبع: wikihow
مترجم: سید سعید موسوی زاهد
تعداد بازدید مطلب : 5355
تاریخ ایجاد:1394/07/08,22:56|
برچسب ها
مطالب مرتبط
فرستنده:Smithd331
نظر :
I discovered your blog site on google and test a number of of your early posts. Proceed to keep up the excellent operate. I simply extra up your RSS feed to my MSN Information Reader. Looking for forward to reading extra from you in a while! cddgkdacfgekfakg

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت