پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت 

4 ابزار برای کمک به جست و جوی کلمات کلیدی:

دانستن این که کدام کلمات کلیدی برای جست جو کاربرد بیشتری دارد یک امر ضروری است. به طورکلی  این یک ایده ی خوب است برای جست و جوی کلمات کلیدی  که  حجم جست و جو آنها زیاد است و باعث ایجاد رقابت دربین سایر سایت ها می شود. 
 
مسلم است که شما کلماتی را انتخاب خواهید کرد که بیشترین  جست و جو را داشته باشد . دراینجا شما با چند ابزار مفید که به شما در  جست و جوی کلمات کلیدی سایتتان کمک می کند ،آشنا خواهید شد.  آنگاه مطالبتان بهینه سازی شده و طرفدارپیدا میکند.
 

1-Google Keyword Planner:

دانستن این که کدام کلمات کلیدی برای جست جو کاربرد بیشتری دارد یک امر ضروری است
 
 

از زمانی که ابزارGoogle’s Keyword  افول کرد ابزار Google’s Keyword Planner  جایگزین مناسبی برای کمک به انتخاب کلمات کلیدی. شما برای استفاده از این ابزار نیاز به یک اکانت شخصی دارید. این ابزار تقریبا همه ی خدمات مربوط به کلمات کلیدی را به شما ارئه خواهد کرد .
مانند   همان جست و جوی کلمات کلیدی محبوب ، که کدام کلمات بیشتر جست و جو می شوند . عبارات نزدیک به این کلماتی که بیشتر  مورد جست و جو قرار میگیرند، رتبه بندی کلمات براساس میزان حجم جست و جوی آنها .
 

2-WordStream :

دانستن این که کدام کلمات کلیدی برای جست جو کاربرد بیشتری دارد یک امر ضروری است

 
این ابزار برای جست و جوی کلمه های کلیدی ppc  (کلمات کلیدی که کلیک خوربالایی دارند)  طراحی شده است . با این حال  این ابزار در پایگاه داده ی خود یک تریلیون کلمات کلیدی دارد که به پشتوانه ی آنها ابزارهای کمکی رایگانی  ارائه  میدهد، که به شما این اجازه را می دهد تا کلمات کلیدی خود را جست و جو کنید و کلمات کلیدی محبوب را بیابید. 
همچنین پیدا کردن کلمات هم خانواده که به هم نزدیک هستند . وپیدا کردن کلمات منفی که هیچ کلیک خوری ندارد .
 
این ابزار یک لیست 11 موردی از کلمات کلیدی پیشنهادی ارائه میدهد . همچنین با یک ساختار گرافیکی  تخمین میزند که یک کلمه کلیدی اغلب چگونه مورد سرچ قرار میگیرد.
ازجمله دیگر امکانات این ابزار این که حجم جست و جوی  یک کلمه کلیدی را در موتور جست و جوی گوگل نشان میدهد. این امکانات برای شما رایگان است اما اگه شما تصمیم به خرید دسترسی کامل دارید . WordStream  برای شما ویژگی های مدیریت کلمه کلیدی را ارئه می دهد جهت کمک به ارتقا جایگاه کلمه کلیدی خود.
 

3-Wordtracker   :

دانستن این که کدام کلمات کلیدی برای جست جو کاربرد بیشتری دارد یک امر ضروری است

یکی از ابزار هایی است که برای مدت طولانی در بازار رونق داشت . ازجمله از ویژگی این ابزار برای جست و جوی کلمه کلیدی مناسب این است که 10 کلمه ی  پیشنهادی جهت جایگزین کردن ارائه میدهد. همچنین برآورد حجم جست و جو بر اساس  محبوبیت ، رقابت، و نمرهKEI
(نسبت حجم جست و جو کلمه در مقابل حجم رقابت)
 
اگر شما به قسمت سرویس های پرداختی این ابزار بروید شما می توانید پروژه های مربوط به جست و جوی کلمه کلیدی را ذخیره کنید سپس بر روی کلمات مرتبط با آن کلمه ی کلیدی  تمرین کنید. 
 

4-Ubersuggest :

دانستن این که کدام کلمات کلیدی برای جست جو کاربرد بیشتری دارد یک امر ضروری است
 

 این ابزار کاملا رایگان است و با جمع آوری خودکار پیشنهادات از جست و جو های گوگل کارمیکند. به عنوان مثال زمانی که من در گوگل تایپ  میکنم محتوا  ، گوگل به ما کلماتی از قبیل سیستم مدیریت محتوا، بازاریابی محتوا، استراتژی محتوا، وموسسه بازاریابی محتوا را پیشنهاد خواهد کرد.  Ubersuggest  موجود خواهد بود با هر تنوع ممکن ، با توجه به الفبای هر کلمه شما ممکن است تایپ کنید.
 
این ابزار این اطلاعات را برای جست و جوی متن در سایت گوگل و همچنین جستجو برای تصاویر ، اخبار ، خرید ، فیلم و دستور عمل ها به 40  زبان مختلف را ارائه میدهد.
شما باUbersuggest نمی توانید  پروژه های مربوط به جست و جوی کلمه ی کلیدی را ذخیره کنید اما شما به راحتی می توانید نتایج کلمه کلیدی خود روی یک صفحه گسترده ذخیره کنید.
 
مترجم: سید محمد مهدی سجادیان
 
تعداد بازدید مطلب : 4996
تاریخ ایجاد:1394/07/09,01:28|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت