پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


5 اشتباهی که نباید در سئو سایت انجام داد


5 اشتباهی که نباید در سئو سایت انجام داد

در این مقاله قصد داریم شما را با 5 اشتباهی که اغلب سئوکاران در سئو سایت انجام می دهند را برایتان بگویم و شما را از انجام اشتباهات ذیل منع کنم.
 

1. هدف قرار دادن کلمات کلیدی اشتباه

حتی کارشناسان باتجربه سئو نیز این اشتباه را مرتکب می شوند. کلمات کلیدی که برای یک وب سایت انتخاب می کنید باید در موتورهای جستجو، جستجو داشته باشد. اگر بر روی یک کلمه ای کار کنید که در اینترنت جستجو ندارد فقط زمان خود را تلف کرده اید. اگر شما زیرک باشید می توانید برای پیداکردن کلمات کلیدی مناسب برای یک وب سایت از ابزارها استفاده نمایید. من به شما این دو ابزار google trends  و  google keywords planner  را پیشنهاد می کنم که با این دو میتوانید کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید.
 

2. نادیده گرفتن تگ  عنوان <title>

تگ عنوان برای استفاده کلمات کلیدی بسیار حائز اهمیت است و شما در سئو سایت کمک خواهد کرد. همچنین تگ عنوان در نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد.
 

3. استفاده از فلش به جای HTML

استفاده از فلش در طراحی وب سایت باعث جذابیت و کاربر پسند شدن وب سایت می شود. اگر شما اصرار دارید که سایت تان مبتنی بر فلش باشد و آن را برای موتورهای جستجو بهینه نمایید باید بگویم که، موتورهای جستجو اصلا اهمیتی به سایت های فلش نمی دهد و مطالب این گونه وب سایت ها توسط روبات های گوگل خوانده نمی شوند و در نهایت در گوگل ایندکس نمی شوند. بنابراین در  طراحی وب سایت خود از نسخه مبتنی بر HTML استفاده نمایید.
 

4. عدم انسجام و نگه داری وب سایت

اگر شما می خواهید که به موفقیت برسید، باید به طور دائم وب سایت خود را بهینه سازی نمایید و مرتب آن را آپدیت نمایید. مراقب رقابت خود با دیگر رقیبانتان باشید و تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو را بررسی نمایید.
 

5. عدم وجود کلمات کلیدی در محتوا

هنگامی که شما بر روی کلمات کلیدی تمرکز می نمایید باید در هر کجای متن که احساس می کنید که می توان کلمه کلیدی را به کار برد این کار را انجام دهید. کلمات کلیدی نیز لینک داده شوند.

امیدوارم که این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.
 
منبع:  webconfs
مترجم: سید سعید موسوی زاهد
 
 
تعداد بازدید مطلب : 3578
تاریخ ایجاد:1394/07/12,23:26|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت