پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


 
سایت سازی موفق

در قسمت قبل تعدادی از راهکارهای طراحی وب سایت موفق را ارائه دادیم.
در ادامه به بررسی دیگر راهکار ها خواهیم پرداخت.


به روز نگه داشتن وب سایت :


یک وب سایت راکد به عنوان ضرر برای کسب و کار شناخته می شود.
اشتراک گذاری اطلاعات وب سایت به تنهایی کافی نیست . لازم است مطالب جدید و جذاب در وب سایت خود قرار دهید و وب سایت خود را به روز رسانی کنید . این یک نکته مهم در طراحی وب سایت است.

هنگامی که یک وب سایت راکد می شود بازگشت به روال گذشته و افزایش بازدیدکننده تبدیل به کاری دشوار می شود که نیاز به وقت و زمان زیادی دارد.
اگر وب سایت شما به روز باشد احتمال اینکه کاربران وب سایت شما را نشانه گذاری کنند بسیار زیاد است و در این  صورت بازدید کننده های بیشتری جذب می کنید. علاوه بر آن با به روز رسانی وب سایت رتبه شما در گوگل به سرعت رشد می کند.
 

سازگاری وب سایت :


به منظور ارتقاء وب سایت خود بایستی به سازگاری آن نیز توجه کنید . این بدان معناست که باید منوی اصلی ، قالب وب سایت ، رنگ و آرم آن متناسب با موضوع وب سایت باشد . همچنین باید توجه داشت که وب سایت شما در همه ابعاد صفحه نمایش به خوبی و بدون تغیر شکل قابل رویت باشد.


استفاده از ویژگی نقشه سایت :


اگر شما یک وب سایت بزرگ با صفحات متعدد و دسته بندی های گوناگون دارید ، باید یک نقشه سایت تعریف کنید تا کاربران به سهولت به آیتم های وب سایت شما دسترسی داشته باشند. ایجاد یک نقشه سایت و آپلود آن در گوگل یه ضرورت به شمار می رود و این یک راهکار برای افزایش رتبه و همچنین افزایش زمان ماندگاری کاربران در وب سایت شما است.
 

اضافه کردن قابلیت جستجو :


اگر امکان وجود نوار ابزار جستجو در وب سایت شما باشد ، یک مزیت خوب برای شما به شمار می آید . هرکاری که سهولت دسترسی به وب سایت را افزایش می دهد ، به ارتقای رتبه وب سایت شما کمک می کند.
اگر وب سایت شما در رابطه با چند موضوع است ، امکان جستجوی مطالب برای ماندگاری بیشتر کاربران و همچنین افزایش بازدید آن بسیار موثر خواهد بود . این امکان برای جستجوی موارد خاص مورد نظر کاربران بسیار کارآمد خواهد بود.

کاربران اگر به سهولت مطلب مورد نظر خود را پیدا نکنند به زودی وب سایت شما را ترک خواهند کرد . تعداد خیلی کمی از کاربران به گشت و گذار در وب سایت ها می پردازند.
گوگل یک امکان به وجود آورده که به شما کمک می کند با استفاده از جستجوی سفارشی به یکپارچه کردن وب سایت خود پردازید. با استفاده از این قابلیت به راحتی میتوان وب سایت خود را سفارشی نمایید. برای استفاده از این امکان ، این آدرس را دنبال کنید.

در ادامه به تکمیل این راهکارها خواهیم پرداخت
در قسمت پایانی با ما باشید.

منبع : ipwatchdog
مترجم و نویسنده : بهنام ماضی

 
تعداد بازدید مطلب : 3272
تاریخ ایجاد:1394/07/15,12:17|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت