پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش اول


25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش اول

اگر شما در این صفحه هستید، احتمالا در حال حاضر از جذب ترافیک طبیعی وارد این صفحه شده اید.شما با این احساس راحتی می کنید که SEO  یک صنعت همیشه در حال تغییر است. فعالیت و کارهای SEO کلید نگه داشتن طبیعی خود در اوج می باشد. به همین دلیل ما فهرستی از 25 مرحله SEO ایجاد کرده ایم. این لیست از تمام ملزومات شما برای بهینه سازی وب سایت نیاز دارید، و ایجاد ترافیک بیشتر در وب سایت خود و در رتبه های بالاتر نمایش جستجو قرار گرفتن فرهم کرده ایم. پس با ما همراه باشید:
 

بخش اول: HTML TAGS

Title Tags - عنوان وب سایت
شاخص اصلی هر وب سایت تگ title (عنوان صفحه) می باشد. موتورهای جستجو با استفاده از عنوان هر صفحه، چگونگی محتوای صفحه را درک می کنند که برای کاربر مفید خواهد بود. هنگامی که یک موتور جستجو نمایش نتایج جستجو را متعدد نمایش می دهد، یک عنوان توصیفی مختصر کمک می کند تا کاربر بهترین انتخاب را داشته باشد و کلیک مناسب را بر روی موضوع مورد نظر خود وارد نماید.
 
Duplicate Tags تگ های تکراری (عنوان صفحات تکراری وارد شوند)
عنوان تکراری صفحات یک وب سایت موتورهای جستجو را به اشتباه می اندازد که در حال تلاش برای مشخص کردن ربط هر صفحه در سایت خود است. شما می توانید عنوان منحصر به فرد برای صفحات خاص ایجاد کنید. البته این را در نظر داشته باشید که محتوا متناسب با آن عنوان در صفحه وجود داشته باشد.
 
Missing Title Tags از دست رفتن تگ عنوان صفحه
از آن جا که کاربران و موتورهای جستجو با استفاده از تگ عنوان صفحات به درک محتوای صفحه از لینک می رسند، پس از دست رفتن آن ها توانایی یک صفحه را کاهش می دهد و در رتبه آن تاثیر می گذارد.
 
Long Title Tags عنوان طولانی صفحه
اگر عنوان یک صفحه از 65 کاراکتر بیشتر باشد ممکن است در نمایش صفحه نتایج جستجو قطع شود و تعدادی از کاراکترهای آخری را نمایش ندهد. عنوان باید به طور کامل به کاربران نمایش داده شود تا دقیقا به همان لینکی که می خواهند دسترسی پیدا کند.
 
Multiple Title Tags - چند عنوان برای صفحه
در صورتی که برای یک صفحه از تگ عنوان های متعدد استفاده نمایید، این مهم است که عنوان مربوطه شبیه به هم استفده نمایید تا در نتایج جستجو نمایش داده شود.
 
Duplicate Meta Description از توضیحات سایت کپی بگیرید
توضیحات وب سایت را کامل و خلاصه شرح دهید. توضیحات تکراری برای چندین صفحه در وب سایت می تواند ترافیک آن سایت را در موتورهای جستجو کاهش دهد.

Image Alt Text- تگ alt تصاویر
تگ alt در مورد تصویر توضیح می دهد. هنگامی که مشکلی در Load صفحه مشکلی پیش بیاید و عکس نمایش داده نشود، به جای آن توضیحات تگ alt نمایش داده می شود. این تگ برای سئو سایت بسیار حائز اهمیت است. پس برای همه تصاویر این تگ را کامل کنید.
 

25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش اول
 

منبع:  alexa
مترجم: سید سعید موسوی زاهد

 
تعداد بازدید مطلب : 3075
تاریخ ایجاد:1394/07/17,14:10|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت