راهنمای طراحی سایت
جستجو

" مطالب"

مدیریت مطالب این توانایی را به شما می دهد که مطالب و محتوای مورد نیاز را در سایت قرار دهید  مطالب موارد بسیاری را می تواند شامل شود مثلا (تصاویر ، اطلاعات تماس ، رزومه، اخبار و یا طراحی های که در گوشه و کنار سایت شما به چشم می خورداز جمله بنر سایت)


مسیر دسترسی :  وب سایت >  مطالب

هر مطلب یا محتوای که شما در سایت تولید می کنید 3 قسمت مهم دارد که باید مشخص کنید :

 1- در چه صفحاتی به نمایش در بیاید ؟ 2- با چه ظاهری در سایت به نمایش دربیاید ؟ 3- در چه موقعیتی از سایت به نمایش در بیاید؟


تنظیمات مطلب


نمایش تعداد بازدید مطلب : تعداد بازدید مطلب را در پایین هر مطلب نمایش می دهد که در صورت کلیک روی عنوان مطلب یا  ادامه مطلب  به تعداد بازدید مطلب اضافه می شود.

مسیر آیکن مطلب : تصویری است که در کنار عنوان مطلب نمایش داده می شود


متن ادامه مطلب :  عنوان لینکی که کاربر را به ادامه مطلب هدایت می کندکه به صورت دلخواه و بدون وابستگی به قالب خاصی می توانیدآن را انتخاب نمایید برای مثال"ادامه مطلب"یا "بیشتر بخوانید"
 

تنظیمات انتشار : در این بخش قابلیت انتشار مطلب و زمان منقضی شدن مطلب قابل نمایش است که کاربرد بیشتر این بخش برای اخبار های مناسبتی است
وضعیت نظرسنجی


شما می توانید وضعیت نظردهی را برای مطالب خود فعال و غیر فعال کنید، همچنین میتوانید مشخص کنید که نظرات پس از تائید شما یا بدون تائید در سایت منتشر شوند.


تنظیمات سئو
 


اکثر کاربران از موتور های جست و جو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند
وقتی شما عملیات جست و جو را در موتور های جست و جو (مانند گوگل)انجام می دهید،این موتور ها براساس کلماتی که وارد می کنید عملیات جست و جو را انجام می دهد 

 

کلماتی کلیدی : کلماتی که در این قسمت وارد می کنید کلمات کلیدی هستند که موتور های جست و جو (مانند گوگل)بر اساس آنها عملیات جست و جو را انجام می دهند .
توضیحات :توضیحاتی که زیر اسم سایت ها در نتیجه ی یک جستوجو نمایش داده می شود 

 


نکته :
1- کلمات کلیدی باید مرتبط با محتوای سایت شما باشند و کلماتی هستند که در سایت تکرار می شوند برای مثال برای سامانه پازن ، کلمات کلیدی (سامانه پازن،پازن،سیستم مدیریت پازن،paazen )را وارد می کنیم.
2- کلمات کلیدی با کاما ، از هم جدا می شوند.

 

برای درج مطلب 2ویرایشگر وجوددارد که در ویرایشگر اول متن مورد نظررا وارد نمایید و در ویرایشگر دوم متن ادامه مطلب را وارد نمایید .
 

دکمه افزودن عکس : برای درج تصویر روی دکمه افزودن عکس کلیک نمایید و از مسیر مورد نظر عکس را وارد نمایید.

دکمه افزودن لینک: قابلیت لینک به فایل هایی مثل فایل wordو ...را برای دانلود فراهم می کند.

 برای انجام این کار روی دکمه افزودن لینک کلیک نمایید ،فایل مورد نظر را انتخاب کنیدو در قسمت توضیحات،عنوان مطلبی که به صورت لینک  قابل مشاهده است(برای مثال : دانلود فایل) را وارد نمایید و روی دکمه انتخاب  کلیک نمایید. 
 

نکته :
دقت نمایید قبل از درج فایل ها  ، باید در قسمت مدیریت فایل، فایل را آپلود نمایید .

 
  
برای لینک مطالب یا تصاویر به صفحات دیگر : متن یا عکس مورد نظر را انتخاب می کنیم و آیکن   کلیک کنید و آدرس مورد نظر را وارد نمایید.Copyright © 2008-2014 S@NA Ertebatat Co. All Rights Reserved