راهنمای طراحی سایت
جستجو

1- وارد پنل دامنه های خود در Nic.ir شوید.

2. از منوی سمت راست برروی گزینه "دامنه های من" کلیک کنید.

3. در این جا لیست تمام دامنه های شما نمایش داده می شود.

4.دامنه ها وقتی برای ثبت ارسال می شوند از سه وضعیت زیر را ممکن است داشته باشند.

ثبت شده = در این حالت دامنه شما توسط واحد ثبت دامنه در Nic.ir تایید و ثبت گردیده است و شما می توانید DNS های دامنه خود را تغییر دهید.توجه داشته باشید تنظیم شدن DNS ها ممکن است بین 24 تا 72 ساعت طول بکشد.

رزرو شده (در انتظار تایید توسط واحد ثبت ، پرداخت شده) = در این حالت دامنه مشتری رزرو شده و واحد ثبت دامنه در Nic.ir باید اسم دامنه را بررسی و مورد تایید قرار بدهد. این فرآیند ممکن هست تا 48 ساعت طول بکشید.

رزرو شده (در انتظار تایید مدارک ، پرداخت شده) = در این حالت دامنه مشتری رزرو شده و واحد ثبت دامنه در Nic.ir دامنه را مورد بررسی قرار داده ولی برای ثبت دامنه درخواست ارسال مدارک توسط مشتری را داده است. لذا مشتری ظرف مدت 10 روز مهلت دارد که مدارک مورد نیاز برای ثبت دامنه را به info@nic.ir  ارسال نماید.(برای اطلاعات بیش تر در مورد مدارک مورد نیاز برای پسوندهای مختلف به بخش مقالات مراجعه نمایید)

توجه داشته باشید که شرکت سناکو فقط رابط مالی شما در Nic.ir می باشد و مشکلاتی مانند عدم ثبت و تایید مدارک ، عدم تغییر DNS و مشکلات مرتبط به آن در دامنه های ملی صرفا از طریق Nic.ir قابل پیگیری می باشد لذا از ارسال تیکت های نامربوط به واحد پشتیبانی جدا خودداری کند.


تعداد بازدید مطلب : 3138
گروه:دامنه| تاریخ ایجاد:1395/01/17,10:11| آخرین تاریخ ویرایش:1395/01/17,10:11|
برچسب ها
مطالب مرتبط
فرستنده:Jeanette
نظر :
Imirpsseve brain power at work! Great answer! http://mtehhryys.com [url=http://sbvfxpfpwa.com]sbvfxpfpwa[/url] [link=http://lbhichsp.com]lbhichsp[/link]
فرستنده:Raynoch
نظر :
Free info like this is an apple from the tree of kngwdeloe. Sinful? http://kneigrbwwer.com [url=http://ghvdwrd.com]ghvdwrd[/url] [link=http://crzobzm.com]crzobzm[/link]
فرستنده:Debrah
نظر :
Apircepation for this information is over 9000-thank you!

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 Copyright © 2008-2014 S@NA Ertebatat Co. All Rights Reserved